O stronie

Witam cię na stronie Inwestuj Długoterminowo. Nazwa tej strony mówi sama za siebie jakie tematy będę tutaj poruszał i nie będą to tylko tematy związane z inwestowaniem pieniędzy ale również jak inwestować w siebie tak aby cieszyć się życiem jak najdłużej.

Rynkami finansowymi interesuję się i aktywnie uczestniczę od ok 20 lat. Nie posiadam formalnego wykształcenia ekonomicznego czy innego związanego z finansami. Inwestowanie i finanse to po prostu moja pasja i poświęcam jej większość wolnego czasu. Przechodziłem wszystkie możliwe etapy rozwoju inwestycyjnego poczynając od GPW, rynku Forex i fascynacji daytradingiem i kończąc na aktualnym globalnym i fundamentalnym podejściu do rynków.

Z wykształcenia jestem inżynierem budowy okrętów lub używając branżowej nazwy Naval Architect. Niestety nie mogę pochwalić się szerokim portfolio zaprojektowanych statków ponieważ los rzucił mnie w kierunku branży Oil&Gas. Ogólnie rzecz biorąc zajmuję się modyfikacją platform wiertniczych w dziale konstrukcji.

Projekt Inwestuj Długoterminowo powstał z myślą o usystematyzowaniu dotychczasowej wiedzy o inwestowaniu i chęcią dzielenia się doświadczeniem z innymi. Bardzo lubię uczyć się nowych rzeczy i mam nadzieje, że dzięki blogowi będę miał okazję wymieniać się poglądami z innymi uczestnikami rynków finansowych przy okazji pogłębiając dotychczasową wiedzę.  

Zapraszam i życzę miłej lektury!

Grzegorz Radziukiewicz

Symulator Portfela Inwestycyjnego

Wypełnij ankietę inwestora i zdobądź dostęp do
Symulatora Portfela Inwestycyjnego!