To był pozytywny miesiąc dla rynków akcyjnych. S&P500 zyskał 6,29% a pozostałe rynki (VEU) 8,7%. Jesteśmy w dość kluczowym punkcie dla amerykańskiego rynku akcji gdzie indeks S&P500 przebił 200-dniową średnią i kilkumiesięczną linię trendu spadkowego. Czy to tylko fałszywe wybicie czy też początek nowej hossy przekonamy się dopiero za jakiś czas. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak podążać za wybraną strategią a rynek niech robi swoje.

Wyniki za ostatni miesiąc dla wybranych światowych klas aktywów.

Poniżej prezentowane są wyniki za ostatni miesiąc tylko dla wybranych portfeli z tych dostępnych na blogu. Szczegółowe wyniki wszystkich portfeli/strategii znajdziecie w odpowiedniej zakładce w menu głównym lub klikając na odpowiedni link na końcu tego wpisu.

Portfele oparte o ETF-y notowane w Europie (UCITS)

Portfele oparte o ETF-y notowane w Stanach Zjednoczonych

Aktualna alokacja dla poszczególnych strategii dostępna jest w zakładce Portfele w menu głównym. Strategia GFM, DAA, VIX-Model, SlowVIX oraz Portfele ID dostępne są w zakładce Premium. Wyniki strategii pasywnych znajdziesz w zakładce Strategie/Strategie pasywne

Przypominam również o zabawie, o której pisałem szczegółowo na podsumowaniu roku. Typujemy wartość indeksu S&P500 na koniec danego miesiąca (w tym wypadku na dzień 28.02.2023). Odpowiedzi umieszczamy w komentarzu pod tym wpisem. Osoba, która będzie najbliżej otrzyma miesięczny dostęp do Strefy Premium.

Pozdrawiam i życzę tylko udanych inwestycji!

Grzegorz


#putinchuj

4 comments add your comment

Zostaw komentarz...

Symulator Portfela Inwestycyjnego

Wypełnij ankietę inwestora i zdobądź dostęp do
Symulatora Portfela Inwestycyjnego!